Ceník

investice do zachycení nejcennějších
okamžiků

ZÁKLADNÍ SVATEBNÍ BALÍČEK

17 000 Kč

8h focení

400 fotografií

dodání fotografií přes online úschovnu

dodání do 1 měsíce

online předsvatební konzultace

CELODENNÍ BALÍČEK

20 000 Kč

11h focení

500-600 fotografií

dodání přes online úschovnu a na USB

heslem chráněná online fotogalerie

expres dodání do 14 dnů

online předsvatební konzultace

RODINA // PORTRÉT

od 3 000 Kč

Konkrétní cenu stanovím podle vzdálenosti na místo focení, vašich požadavků a představ. Nevlastním studio. Dávám přednost lifestylovým fotkám z domova nebo přírody :)

Cena dopravy: za dopravu na místo focení si účtuji 9 Kč/km. Cestuji z Hranic na Moravě, 75301.

( Cena dopravy se může navýšit s ohledem na aktuální ceny paliva )

REZERVACE TERMÍNŮ PRO ROK 2024

Snoubenci si poslední roky rezervují termíny svatebního focení v dostatečném předstihu. Termín, místo konání svatby, obřadu a rezervace fotografa jsou opravdu prvotní body začátku plánování. Pokud máte své vysněné místo a líbí se Vám moje práce, tak příliš neotálejte, doporučuji rezervaci focení klidně i rok dopředu. Samozřejmě, pokud bude v mých silách, tak se Vám pokusím vyjít vstříc. Pátky a neděle většinou obsazuji jako poslední 🙂

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Otázka

Je nutné složit zálohu za svatební focení ?

Odpověď

Ano, beru si zálohu 30% z celkové částky. Objednání a rezervace termínu se považuje za závaznou až složením zálohy. Jeho cena se odečítá od konečné ceny focení. V případě, že dojde ke zrušení objednávky z vážných důvodů daných na mé straně, jsem povinna vám vrátit veškeré finanční plnění, které jsem od Vás do té doby obdržela (tj. zálohu) a to nejpozději do 7 dnů od oznámení o zrušení objednávky. V případě zrušení objednávky z vaší strany, rezervační poplatek propadá v můj prospěch. Zrušení termínu je třeba napsat písemně na moji e-mailovou adresu. Rezervační poplatek dále navrátím v případě zrušení svatby kvůli vážným zdravotním komplikacím páru nebo tragických událostem v rodině. Rezervační poplatek nevracím v případě změny termínu svatby, termín svatby je závazný.

Otázka

Kdy nejlépe zarezerovat svatební focení?

Odpověď

Pokud máte jasně stanovené datum, tak doporučuji co nejdříve. Z praxe vím, že oblíbené sobotní termíny jsou ze dvou třetin obsazené v průběhu ledna.

Otázka

Jakou používáš techniku?

Odpověď

V mé výbavě naleznete dvě těla Canon Mark IV a záložní Canon Mark II. Oblíbeným objektivem je dlouhé sklo Canon EF 70-200mm f/2.8, v interiérech Canon EF 28-70mm f/2.8 a když je prostor a čas pro kreativitu Canon EF 85mm f/1.2. Odrážka, blesk Speedlite 430EX II, který vytahuji spíše nerada :) Fotky edituji v Camera Raw a případné retuše ve Photoshopu.

Otázka

Dostaneme od tebe svatební smlouvu?

Odpověď

Ano. Jsem si vědoma, že svatební focení není levnou záležitostí a je důležitá i pro váš klid. Ve smlouvě najdete, co je v ceně focení/balíčku zahrnuto, informace o užití fotografií apod.

Otázka

Je nutná předsvatební schůzka?

Odpověď

Ano, pokud to situace umožní. S většinou párů se několik měsíců před svatbou potkávám nejčastěji v místě konání svatby. Společně si pohovoříme o představách o svatebním focením a předběžně vybíráme lokality, kam ve svatební den vyrazíme na společné focení. Je to prostor nejen pro vás, ale také pro mě vás blíže poznat a dozvědět se něco o vás, co můžeme promítnout do fotek :)

Otázka

Kolik fotek ze svatby dostaneme a jak dlouho ti retuše trvají?

Odpověď

Tyto informace naleznete v informacích o svatebních balíčcích výše.

Otázka

Uchováváš zálohy fotografií?

Odpověď

Ano. O fotografie ve vyskokém rozlišení si můžete zpětně bezplatně zažádat po dobu 9 měsíců.

01
-
07